Par mums

WhiteBerry - ir ģimenes uzņēmums, kas sākās 1996. gadā. Tajā laikā uzbūvēja jaunu tirgu, kur uzreiz sanāca tie, kas gribēja pārdot savu preci, arī mēs nebijām izņēmums.

Viss sākās ar parastiem kartupeļiem. Tad cena par to bija 0,02 santīmi (0,05 centi). Shēma bija ļoti vienkārša: pirkām pie piegādātāja un pārdevām cilvēkiem tirgū. Pēc spītīga darba ilga laika garumā, ar mums sāka sadarboties bērnudārzi, vietējās skolas un parādījās pastāvīgi pircēji kuri lūdza piegādāt preci uz mājām.

Pamazām WhiteBerry tirdzniecības vietu skaits pieauga, piegāde tika veikta, taču tas joprojām nebija viens no galvenajiem mūsu attīstības virzieniem. Mēs vēl ilgus gadus nebijām domājuši par online-pārdošanu: 2016.gadā mēs izlēmām atjaunot preču piegādi, pēc gada izveidojām grupu Facebookā, un pamazām sākām piesaistīt klientus. 2019.gadā tika izveidots mūsu internet-veikals.

Mēs paši izveidojām savu vietni: dizains, kartītes un preču apraksta, skaitīšanas un sadalīšanas sistēma - tas viss tika realizēts WhiteBerry iekšpusē.

Pusgadu vēlāk, lai aizsargātu klientus, saistībā ar nelabvēlīgo epidemioloģisko situāciju pasaulē, kā arī lai vienkāršotu pirkšanas procesu, mēs piesaistījām tiešsaites maksājumus.

Mēs nopirkām automašīnas, noformējām tās ar atpazīstamu dizainu un WhiteBerry popularitāte auga katru dienu. Cilvēki mūs pat fotografē ielās!

Tomēr apstāties pie sasniegtā mēs netaisāmies! Ieplānots uzbūvēt divus WhiteBerry veikalus, kur tiks prezentēti ne tikai augļi un dārzeņi, bet arī citas preces no mūsu brenda. Mēs atšķiramies no hipermārketiem ar to, ka iepērkam preces nelielos apjomos. Pirmkārt pievēršām uzmanību kvalitātei, nevis cenai. Mūsu klienti - ir cilvēki kuri ir izmēģinājuši WhiteBerry produkciju, sajutuši kvalitātes starpību un palikuši ar mums.

WhiteBerry veikalos Jūs varat iegādāties arī ekskluzīvās preces: piemēram, gārds un sulīgs mango, kas ir pats garšīgāks pasaulē un tiek piegādāts ar lidmašīnu no Madagaskaras! Mēs katru dienu nodrošinam mūsu klientus ar svaigām ogām, kas novāktas no mūsu pašu laukiem: zemenes, avenes, gaišā un tumšā čerešņa, ķirši, mellenes - sezonā piegāde tiek veikta katru dienu. WhiteBerry ir ne tikai svaigu darzeņu un augļu veikals. Mēs esam ģimene! Uzticoties mums, Jūs uzticāties 25 gadu pieredzei. WhiteBerry cītīgi izvēlās piegādātājus, tāpēc garantē preču kvalitāti un garšu!